Otázky a odpovědi

Ano, zatím však „dosáhne“ pouze na baru. Pro více informací se zeptejte na recepci.
K dispozici vám jsou nově vybavené komfortní šatny se skříňkami na zámek (10 Kč do zámku).
Všechny lekce mají délku 55 minut. Zbytek času do hodiny je věnován úklidu a vyvětrání.
Pro všechny bez omezení pohlaví, věku či fyzické zdatnosti. Lekce nejsou rozděleny na začátečníky a pokročilé. Zkusit to může opravdu každý.
Parkoviště před halou disponuje devíti parkovacími místy a je určeno návštěvníkům centra.
Jednoznačně největší výhodou online rezervace je výhodnější cena oproti zakoupení vstupu na místě. Další velkou výhodou je možnost ověření kapacity v daném termínu, což vám v případě vytíženého provozu zajistí rezervované místo.
V současné době je tato varianta úhrady v řešení a momentálně platí pouze na lekce "Jumping" a "Kangoo Jump". O dalším průběhu vás budeme informovat na FB a v aktualitách na stránkách.
Prosíme, dostavte se na recepci 15 minut před začátkem lekce nebo procedury. Tento čas využijete pro vaši pohodlnou přípravu, vyřízení formalit na recepci a převlečení.
Máte hned několik možností – rezervační systém, telefonicky/SMS (+420 704 260 252), mailem (recepce@despite.cz) či osobně. Při rezervaci před zahájením lekce osobně na recepci vám nemůžeme garantovat volné místo na lekci.
Náš podnik naleznete ve Šlapanicích na ulici Smetanova 1. Před viaduktem při výjezdu na Kobylnice doleva z kopce a jste u nás ;).
V našem vybaveném baru si rozhodně vyberete. Nabízíme od sportovní a bezlepkové výživy, přes panini či tortillu z grilu, až po tvarůžkové chleby a jiné dobroty k pivu. Nabízíme také sportovní vybavení a další doplňkový prodej.
Ano, na všechny služby. Každý balíček má vlastní parametry – doporučujeme vše prohlédnou v ceníku.