Otázky a odpovědi

Ano, zatím však „dosáhne“ pouze na baru. Pro více informací se zeptejte na recepce.
K dispozici Vám jsou nově vybavené komfortní šatny se skříňkami na zámek.
Všechny lekce mají délku 55 minut. Zbytek času do hodiny je věnován úklidu a vyvětrání.
Pro všechny bez omezení pohlaví, věku či fyzické zdatnosti. Lekce nejsou rozděleny na začátečníky a pokročilé. Zkusit to může opravdu každý.
Parkoviště před halou disponuje devíti parkovacími místy a je určeno návštěvníkům centra.
Jednoznačně největší výhodou online rezervace je výhodnější cena oproti zakoupení vstupu na místě. Další velkou výhodou je možnost ověření kapacity v daném termínu, což vám v případě vytíženého provozu zajistí rezervované místo.
V současné době je tato varianta úhrady v řešení. Již brzy očekáváme její zprovoznění a budeme nabízet na MS kartu i tématické kurzy a lekce. O průběhu vás budeme informovat na FB a v aktualitách na stránkách.
Prosíme, dostavte se na recepci 15 minut před začátkem lekce nebo procedury. Tento čas využijete pro vaši pohodlnou přípravu, vyřízení formalit na recepci a převlečení.
Máte hned několik možností – rezervační systém, telefonicky/SMS (+420 704 260 252), mailem (recepce@despite.cz) či osobně. Při rezervaci před zahájením lekce osobně na recepci vám nemůžeme garantovat volné místo na lekci.
Naši posilovnu, sál na lekce, masérnu, bar i saunu naleznete ve Šlapanicích na ulici Smetanova 1. Před viaduktem při výjezdu na Kobylnice doleva z kopce a jste u nás ;).
V našem vybaveném baru si rozhodně vyberete. Nabízíme od sportovní a bezlepkové výživy, přes panini či tortillu z grilu, až po tvarůžkové chleby a jiné dobroty k pivu. Nabízíme také sportovní vybavení a další doplňkový prodej.
Ano, na všechny služby. Každý balíček má vlastní parametry – doporučujeme vše prohlédnou v ceníku.