Sálové lekce

Nabízíme rozmanitou nabídku skupinových lekcí, které u nás vedou zkušení a kvalifikovaní trenéři. Místnost na lekce je vybavená funkčními prvky a nářadím jako ribstoly, bosu či powerbally. Speciální odpružená sportovní podlaha bude u cvičení chránit vaše klouby před nárazy. V sálu se nachází kvalitní ozvučení pro cvičení a zrcadla pro vaši kontrolu správného provedení cviků.

Pomocí rezervačního systému se můžete přihlásit na lekci, vidět aktuální obsazenost a také naplánovat pravidelné bloky v harmonogramu.

 

Salsation

SALSATION® je zábavný taneční fitness program nové generace, propojuje tanec a funkční trénink. SALSATION® používá mix hudebních žánrů, klade důraz na muzikálnost a vyjádření písní pohybem. SALSATION® je intenzivní cvičení pro každého, není potřeba předchozí zkušenost s tancem, abyste si lekci užili!

 

Ženský taneční kruh

Naslouchejte řeči svého těla. Spojte se svým nitrem. Spojte se s Matkou Zemí. Tancem se osvobozujeme od všeho, co nám již neslouží, dostáváme se zpět ke svému nespoutanému JÁ.

Taneční hodina určená ženám všech věkových skupin. Tancem se uvolníme, zbavíme napětí, odhodíme emocionální zátěž a myšlenkové vzorce, které nás každodenně zatěžují a brání nám v letu. Propojíme se s divokou a nespoutanou ženou, svobodnou a jedinečnou bohyní v našem nitru. Tělo se stává naším nejposvátnějším nástrojem na této cestě.

Přijďte se uvolnit a osvobodit, nalézt svou vnitřní sílu a oslavit svou ženskou energii a krásu.

 

Kangoo jumps

Kango jumps je v oblasti sportu novinka. Jedná se hlavně o velice zábavné kardio cvičení, kterým odbouráte každodenní stres a budete cítit obrovský příval energie. Cvičení je vhodné jak pro ženy, tak i pro muže. Podstatou je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 80 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt.

Díky intenzivnímu zapojení svalstva při odrazu se nejvíce zapojují nohy a hýždě. Kangoo jumps je ideálním prostředkem k budování síly, upevňující návyk správného držení těla díky zapojení svalstva trupu pro udržení rovnováhy, posilují svalstvo a upravují hypertenzi bederní páteře.

 

Power jóga

Power jóga je silově náročnější typ lekce, ale je vhodná i pro úplné začátečníky. Svým klientům v hodině věnuji pozornost a dbám na správné provedení pozic. Není to soutěživé prostředí, každý by měl vnímat především své tělo a jeho možnosti. Power jóga nám pomáhá jednak lépe posílit svaly těla od středu, ale také harmonizuje životní energii a odbourává nahromaděný stres.

 

Jóga pro zdravá záda

Zdravá záda je forma cvičení s prvky jógy, které poutá pozornost převážně k páteři a správnému držení těla. Na lekcích se zaměříme i na dechové techniky, které úzce s tělem souvisí. Lekce jógy pro zdravá záda mají za úkol udržovat přirozenou pružnost páteře, případně se pokouší vám tuto pružnost vrátit.

 

Jumping

Jumping® je dynamická fitness aktivita prováděná na speciálně vyvinutých Jumping® PROFI trampolínách. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků v kombinaci s balančními prvky pro dokonalý kardio trénink. Lekce Jumping® vedou vyškolení instruktoři Jumping® Basic diplomem, který po celém světě školí profesionální Master trenéři.

Trénink na trampolínkách umožňuje komplexní posilování svalů celého těla, a je tak vhodný nejen pro všechny, co se snaží najít efektivní způsob jak zhubnout nebo zvýšit fyzickou kondici. Tento typ fitness aktivity podporuje rychlé spalování tuků, tedy příznivý úbytek váhy a prevenci zdravotních komplikací, ale je vhodný také při rekonvalescenci po úrazu nebo při kloubních potížích.  Lidé, kteří pravidelně cvičí Jumping® jsou schopni déle pracovat, lépe spí a cítí se uvolněněji.

 

Funkční trénink

Funkční trénink je soubor cvičení, které přirozeným způsobem zapojují co nejvíce svalových skupin najednou. Důraz je kladen zejména na posílení hlubokého stabilizačního systému (CORE), síly, vytrvalosti a pružnosti. Během lekce budeme používat zátěž vlastního těla i zátěž ve formě různých pomůcek. Trénink je určen jak pro začátečníky, kteří chtějí mít zdravé a funkční tělo, tak i pro aktivní sportovce. Hlavním cílem funkčního tréninku je především radost z pohybu a zdravé tělo.

 

Hatha jóga

Cvičíme energeticky vyvážené sestavy jógových pozic. Dle individuálních potřeb používáme doporučené pomůcky, díky který se správně do pozice dostane každý, i když třeba jen do poloviční. Hledáme a posunujeme své hranice každý podle svého tempa. Našim cílem je celkové zpevnění, protažení a srovnání našeho těla podle osy.

Kromě správné techniky provedení pozic se seznamujeme i s účinky pozic na naše tělo i mysl. Jóga je cesta, každý kráčíme po této cestě v jiném místě a jiným tempem, a na józe je úžasné, že je to tak v pořádku.

 

Jogínci (612let)

Děti se hravou formou se seznamují s jogou – cvičení ásan, poučné příběhy, ale i se svým vlastním tělem – nakouknou do světa anatomie – na kosti a svaly. Kromě češtiny na našich hodinách zní i sanskrt a latina :-).

Během cvičení používáme speciální pomůcky – pásky, reflexní míčky, destičky, ale i věci běžného světa – židle, vršky od PET lahví. Děti posilují nejen své tělo, ale i mysl – relaxační a dechové techniky.

Ceník