Provozovny

Sportovní hala TJ Sokola Šlapanice

Na ulici Smetanova 1 se na celkové ploše 1200 m2 nachází víceúčelová moderní hala disponující kvalitním sportovně-relaxačním zázemím a zdravotně-pohybovými službami. 

Velká tělocvična

Hlavní součástí haly je velká tělocvična o rozměrech 15 x 30 m, ve které město Šlapanice úspěšně reprezentují sportovci TJ Sokola Šlapanice. Kromě klubových záležitostí může být tělocvična také užívána běžnou veřejností ke sportovním účelům (fotbal, tenis, nohejbal, basketbal, volejbal, badminton).

Sportovní hala Šlapanice
Malá sál na sálové lekce

Malý sál

Hala dále disponuje malým sálem (45 m2), kde Vám nabízíme skupinové lekce až pro 9 lidí. Místnost na lekce je vybavená funkčními prvky a nářadím jako ribstoly, bosu či powerbally. Speciální odpružená sportovní podlaha bude u cvičení chránit vaše klouby před nárazy. V sálu se nachází kvalitní ozvučení pro cvičení a zrcadla pro vaši kontrolu správného provedení cviků. Tyto prostory je možné využít také jako funkční zónu pro posilovnu v případě, že se v nich momentálně necvičí žádná plánovaná lekce.

Seznam lekcí najdete zde.

Ostatní zařízení

Finská sauna až pro 6 lidí s relaxační místností, vybavená posilovna (47 m2), wellness místností a barem s posezením, který slouží i jako recepce centra.

V hale se dále nachází celkem 4 šatny se sprchami, přebalovací pult a pítko s pitnou vodou pro všechny sportovce. Před halou se pro klienty nachází parkoviště až pro 9 vozidel.

Sauna

Ceník pronájmu

Sokolovna Šlapanice

Zhruba 300 m od sportovní haly se nachází historicky významná Šlapanická sokolovna. V roce 2020 prošla kompletní rekonstrukcí, kdy byla místo dřívějšího kina vybudována nová gymnastická tělocvična, dále byl zrekonstruovaný velký sál na společenské akce a vedle něj byl postaven malý sál.

Sokolovna Šlapanice

Velký sál

Velký sál pojme až 250 hostů a představuje tak ideální prostor k pořádání větších společenských akcí, jako plesů, firemních večírků a jiných druhů zábav. Nachází se v něm pódium pro vystupující, bar, šatna a veškeré sociální zázemí.

Malý sál

Malý sál nabízí ideální podmínky k pohybovým skupinovým aktivitám ale také k pořádání workshopů, konferencí a seminářů.

Malá sál na Sokolovně ve Šlapanicích
Restaurace sokec

Restaurace

V budově sokolovny naleznete také stylovou restauraci „Sokec“ s širokou nabídkou výborných jídel a ještě lepším pivem. Restaurace nabízí denní meníčka, hotovky i speciality a úzce spolupracuje s podnikem Despite na dodávání zdravé výživy pro návštěvníky centra.

Ceník pronájmu