Náš tým

Jsme mladý tým zapálených nadšenců. Naše láska ke sportu a zdravému životnímu stylu nás každý den motivuje starat se právě o vás s maximálním nasazením a péčí. Zakládáme si na přátelském a pohodovém prostředí s pozitivní energii pro naše klienty. Chceme, aby čas strávený v prostorách našeho centra byl pro vás časem odpočinku a prožitku.

Recepce

Jiří

Majitel

BIO

Jsem totální fanatik do sportů! Na žebříčku sice vede basketball, ale celkový přístup k pohybu a zdravému životnímu stylu je mou životní filozofií.
Už třetím rokem vedu děti k lásce ke sportu a pohybu a mám svoji práci moc rád. V Despite mám na starost celkový chod centra a taky bar.

Markéta

Barmanka

BIO

Kolektivní sporty jako Aerobik a Salsation dělám již dlouho. Ráda lyžuji, chodím běhat a miluji turistiku. Život je výzva! Tak se snažím vyzkoušet všechny sportovní aktivity. K práci za barem již dlouholetý vztah. Nejvíc mě na tom baví poznávat nové lidi a vykouzlit jim úsměv na tváři.

Lektoři

Eliška

Power jóga a jóga pro zdravá záda

BIO

Jógu miluji už od roku 2015 a od 2017 ji učím. Své hodiny se snažím přizpůsobit situaci, lidem a jejich praxi. Miluji všímavost a vnímání energií, proto se v lásce přikláním k vedení více typů lekcí. Ty, co vychází ze síly středu, ale také ty, které nám dovolí poznat svoje já a v jemnosti i plynulosti dechu si uvědomit svoji roztěkanou mysl. Nejkrásnější na tom je, že v praxi to dovede jakákoliv jóga.

Petra

Jóga proti stresu

BIO

S jógou jsem začala, když mi bylo asi 20 let. Ze začátku mě nebavila, protože to bylo pomalé a nudné. Tak jsem s ní přestala. Ale osud chtěl, abych se s ní za pár let opět setkala, kdy jsem měla stresové zaměstnání a najednou jsem začala chápat veškeré souvislosti. Odjela jsem na Bali i do Indie, abych poznala veškerá zákoutí jógy. Uvolnění a radost, kterou přináší předávám dál na svých lekcí. Využívám veškeré nasbírané zkušenosti. Je to cesta, která mě neustále učí nové a nové věci a já jsem za to nesmírně ráda.

Monika

Fitmama/Funkční trénink/FULL BODY

BIO

Miluji pohyb, který pomáhá udržet funkční tělo. Tělo, které pevně stojí, je ohebné a silné. Absolvovala jsem 150 hodin učitelského tréninku schváleného MŠMT v Praze a několik let osobního coachingu movementu. A taky 200 Yoga Alliance teacher training v Indii, Rishikeshi. Odmalička jsem byla vedená k nejrůznějším sportům, od gymnastiky, přes balet či závodní plavání. Principy zdravého pohybu aplikuji ve svých lekcích a čerpám ze všech těchto zkušeností. Jsem také mámou ročního chlapce, a proto mne nejvíce naplňuje pohybová péče o maminky.

Romča

Fitness začátečníci

BIO

Odmala mám ráda sport téměř všeho druhu. Začalo to navštěvováním různých kroužků již v raném dětském věku, ale protože rychlé formy cvičení mi učarovaly, na střední škole jsem si udělala instruktorský kurz. Poté jsem absolvovala různé workshopy, školení a časem k tomu ještě přibyl vodní svět – aqua aerobic. Momentálně jsem máma v podstatě na plný úvazek, ale lásku k pohybu se snažím stále předávat, ať už dětem či klientům. Sama moc dobře vím, jak je těžké se někdy odhodlat začít něco dělat, ale vždycky to stojí za to!

Barbora

Animal Flow

BIO

Moje vášeň pro lidské tělo a jeho dlouhověkost a pomáhat k nim i druhým lidem je mým hlubokým posláním. Co předávám, to sama žiju. Dál se vzdělávám v zahraničí u těch nejlepších. A proto jsem tu pro tebe nejen coby Animal Flow instruktorka, ale taky coby průvodce v roli health and longevity coache – tedy kouče zdraví a dlouhověkosti i funkčního a zdravého pohybu a bytí v těle. Mám vystudovaný pohyb, sport, regeneraci a výživu na Fakultě sportovních studií v Brně.

Markéta

Jumping

BIO

Jmenuji se Markéta a k jumpingu jsem se poprvé dostala na podzim roku 2010 v Hradci Králové, kde jsem studovala pedagogickou fakultu a okamžitě jsem tomuto sportu propadla. Bylo to úplně něco jiného než všechny ty aerobiky, zumby, apod. Ten příval endorfinů, který se dostavil již po 15ti minutách skákání, byl hrubě návikový a nedal se ničím jiným nahradit! Kromě těchto lekcí jumpingu pro dospělé jsem párkrát otevřela i lekce Jumping Kids – lekce pro děti. A od roku 2016 se věnuji i posilování pánevního dna, které je při jumpingu velice důležité.

Klára

Jogalates

BIO

Jsem máma dvou dětí. Před 10 lety jsem byla o 45 kg těžší. Prošla jsem si mnoha neúspěchy v hubnutí a má cesta byla dlouhá. Našla jsem však tu správnou. Teď je mou prací pomoct ženám dokázat to same. Najít tuto cestu snadněji, ukázat jim, že lze mít tělo, ve kterém se budou cítit dobře. Cvičení se aktivně věnuji od roku 2015. Díky józe se změnil můj směr. Udělala jsem si kurz instruktora jógy. Dále kurz fitness trenér, protože je stále kam se posouvat, absolvovala spoustu školících workshopů abych vám mohla předávat jen ty nejlepší informace. Shazování kil není jen o sportu a stravě. Důležitá je i psychická stránka. Vše spolu můžeme zvládnout, těším se na vás!

Maséři a fyzioterapeuti

Tomáš

Masér

BIO

Miluji takřka veškeré sporty a zajímá mě také zdravá výživa a celkově fitness a wellness. Tyto záliby mě vedly k vystudování Masérské školy Romana Šimáčka, protože jsem se chtěl o našem dokonale nedokonalém těle dozvědět více. Kurz mě velmi bavil a naučil jsem se zde jak správně provádět relaxační i sportovní masáže. Chtěl bych se v tomto odvětví dále vzdělávat a přidávat další techniky masáží. Vždy se snažím klientovi přizpůsobit a vyhovět v poskytovaných službách. Těším se na vaši návštěvu.

Klára

Masér

BIO

Od mala jsem v pohybu. Balet, gymnastika, později volejbal. Vzhledem k tomu, že se sportem jdou ruku v ruce i různá zranění, vím jak je důležitá regenerace a odpočinek. A také vím, kolik lidi (nejen sportovců) v mém okolí trápí bolest zad. Proto jsem se během rodičovské dovolené rozhodla absolvovat masérský kurz v Masérské škole Romana Šimáčka. Později jsem se na stejné škole účastnila i kurzu těhotenské masáže.
Ráda vám pomohu zbavit se bolesti, nebo jen příjemně zrelaxovat.

Tereza

Fyzioterapeut

BIO

Miluji práci s lidmi a zdravý pohyb. Fyzioterapie tohle skvěle dává dohromady, takže jsem moc ráda, že jsem úspěšně absolvovala školu, abych se jí mohla věnovat 24/7. Ráda poznávám nové lidi a přijímám nové výzvy, takže rozhodně neváhejte přijít s každým problémem. Jsem si jistá, že vám dokáži pomoci s čímkoliv, co vás po těle trápí!

Osobní trenéři

Verča

Osobní trenér a výživový poradce

BIO

Od tenisu, přes volejbal, elektroléčbu a hodiny strávených na fyzioterapii kvůli problémům se zády jsem se dostala až ke zvedání železa. Fascinuje mě, co lidské tělo, díky vhodně zvolenému tréninku a stravě, dokáže. Věnovala jsem se vzpírání, které mi dalo pevné základy do cviků jako je dřep, mrtvý tah nebo tlak nad hlavu. Největší vášeň mám ale ke kulturistice, které se věnuji na závodní úrovni.

Klára F.

Osobní fitness trenér a Maderoterapie

BIO

S velikou dlouholetou láskou se věnuji zdravému cvičení s vlastní váhou nebo s pomůckami (mezi mé oblíbené patří Booty Bands).
Tělo je velký zázrak, který mne nepřestane překvapovat a tak ráda rozvíjím své znalosti a zkušenosti. Také soutěžím ve sportu Poledance. Jsem Mistryně Evropy v tanečním sportu roku 2018.
Miluji svoji práci s lidmi, ráda jim dodávám sebevědomí a radost z pohybu, jsem nadšená, když klient odchází spokojený. Spolupráce s klientem je vždy dlouhodobá a na individuální úrovni. Klientům se snažím cvičení ukázat z kladné stránky a udělat ho zajímavým. Pořádám pravidelné Fitness víkendy na Dolní Moravě, workshopy, maratony a další.

Propojuji pohyb také s Maderoterapií proti celulitidě – kombinace cvičení a Maderoterapie má velmi rychlé a úžasné výsledky.

Budu se těšit na Vaši účast na společné cestě ke zdraví a pohybu

Klára K.

Osobní fitness trenér

BIO

Jsem máma dvou dětí. Před 10 lety jsem byla o 45 kg těžší. Prošla jsem si mnoha neúspěchy v hubnutí a má cesta byla dlouhá. Našla jsem však tu správnou. Teď je mou prací pomoct ženám dokázat to same. Najít tuto cestu snadněji, ukázat jim, že lze mít tělo, ve kterém se budou cítit dobře. Cvičení se aktivně věnuji od roku 2015. Díky józe se změnil můj směr. Udělala jsem si kurz instruktora jógy. Dále kurz fitness trenér, protože je stále kam se posouvat, absolvovala spoustu školících workshopů abych vám mohla předávat jen ty nejlepší informace. Shazování kil není jen o sportu a stravě. Důležitá je i psychická stránka. Vše spolu můžeme zvládnout, těším se na vás!

Peter

Osobní fitness trenér

BIO

Som bývalý profesionálny športovec v rýchlostnej kanoistike. Po 10 ročnej úspešnej kariére som
musel kvôli zdravotným komplikáciam ukončiť pôsobenie v tomto športe.
Aktuálne študujem obor Regenerácia a výživa na Masarykovej Univerzite. Snažím sa prepojiť moje
dlhoročné skúsenosti v športe s poznatkami zo štúdia, ktoré s radosťou ďalej odovzdávam mojim
klientom.

Jakub “SIRUP”

Osobní fitness trenér

BIO

Sport se stal součástí mého života a volného času již v dětství, kdy jsem začal hrát stolní tenis, kterému se věnuji dodnes na ligové úrovni. Postupně jsem se začal věnovat i dalším sportům, jako je požární útok, posilování nebo atletika se specializací na sprinty od 60m do 200m. S trénováním jsem začal nejdřív na sobě samém metodou pokus omyl. Protože jsem chtěl lépe porozumět fungování lidského těla, jak správně trénovat a posunout sebe a své svěřence k lepším výkonům, vystudoval jsem Fakultu sportovních studií na Masarykově univerzitě se specializací na Trenérství. Tréninky vytvářím pokaždé podle individuálních potřeb klienta od začátečníků po profesionální sportovce.

Petra

Výživový poradce

BIO

Jmenuji se Petra Varhoľová, jsem terapeutka, jógová lektorka a výživová specialistka. Od 13 let jsem zkoušela různé diety, protože jsem nebyla sama se sebou spokojená. Zjistila jsem, že tudy cesta nevede a začala se věnovat zdravému životnímu stylu. Tomu jsem přizpůsobila i studium střední a vysoké školy, která byla zaměřena na chemii, biochemii a technologii potravin. Toto mi však nestačilo a tak jsem si prošla různá školení a kurzy, abych mohla v dnešní uspěchané době lidem poradit jak správně a hlavně zdravě jíst. Stala jsem se výživovou specialistkou a jídelníčky přizpůsobuji klientům přesně na míru. Žádné předpřipravené jídelníčky, ale každý jídelníček je unikátní. Také do nich zařazuji prvky TČM a ajurvédy, aby tělo bylo ještě více v harmonii. Před vytvořením jídelníčku předchází konzultace s měřením. Budu se na Vás těšit. Protože každá nová cesta začíná prvním krokem.

Katka

Trenérka thajského boxu