Náš tým

Jsme mladý tým zapálených nadšenců. Naše láska ke sportu a zdravému životnímu stylu nás každý den motivuje starat se právě o vás s maximálním nasazením a péčí. Zakládáme si na přátelském a pohodovém prostředí s pozitivní energii pro naše klienty. Chceme, aby čas strávený v prostorách našeho centra byl pro vás časem odpočinku a prožitku.

Recepce

Jiří

Manager

BIO

Jsem totální fanatik do sportů! Na žebříčku sice vede basketball, ale celkový přístup k pohybu a zdravému životnímu stylu je mou životní filozofií.
Už třetím rokem vedu děti k lásce ke sportu a pohybu a mám svoji práci moc rád. V Despite mám na starost celkový chod centra a taky bar.
Těším se na setkání!

Anička

Barmanka

BIO

Věřím, že když člověk opravdu něco chce, dosáhne čehokoli! Miluji fitness a kulturistiku, a s tím spojený i celkově zdravý životní styl. Jsem optimista a ráda rozdávám úsměv a dobrou náladu. Ráda vás obsloužím a s čímkoli poradím na baru v našem Despite centru.
Těším se na vás!

Lektoři

Eliška

Power jóga a jóga pro zdravá záda

BIO

Jógu miluji už od roku 2015 a od 2017 ji učím. Své hodiny se snažím přizpůsobit situaci, lidem a jejich praxi. Miluji všímavost a vnímání energií, proto se v lásce přikláním k vedení více typů lekcí. Ty, co vychází ze síly středu, ale také ty, které nám dovolí poznat svoje já a v jemnosti i plynulosti dechu si uvědomit svoji roztěkanou mysl. Nejkrásnější na tom je, že v praxi to dovede jakákoliv jóga.

Eva

Salsation a Orient Mix

BIO

Miluji tanec, hudbu a pohyb! Mým cílem je předávat lidem radost z pohybu, naučit je vnímat vlastní tělo a pracovat s ním. Již od malička jsem se věnovala různým druhům tance a postupně jsem začala i učit – břišní tance (orientální), salsu a jiné latino tance, Zumbu… Mou největší láskou je taneční fitness program SALSATION®, kterému se nyní i nejvíce věnuji.

Lucie

Funkční trénink

BIO

Jsem máma dvou dětí, manželka, učitelka TV, bývalá basketbalistka, ale hlavně jsem člověk, který má rád sport a pohyb, ať už v tělocvičně, nebo venku na hřišti, při běhu nebo na kole. Nebaví mě ale sportovat sama, proto ráda chodím na skupinové lekce, protože se tam potkávám s kamarády a navíc dělám i něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. Těším se na vás na lekcích funkčního tréninku.

Renata

Jumping

BIO

Ode dne, kdy jsem poprvé stoupla na trampolínu už uplynula dlouhá doba. Lásku k jumpingu jsem cítila hned po první lekci a drží se mě stále. Nejbohatší zkušenosti jsem získala na taneční konzervatoři, kterou jsem úspěšně absolvovala. Do teď se snažím předávat své zkušenosti z aktivního tancování. Kladu důraz, jak na přesné dynamické a rytmické pohyby, tak na vysvětlování a provedení prvků.

Soňa

Kangoo jumping

BIO

Miluji sport, ale stále jsem nemohla najít takový, ve kterém bych vybila všechnu svou energii (jsem narozená ve znamení berana). Jednou jsem vyzkoušela KANGOO BOTKY a úplně jsem se zamilovala a jelikož si myslím, že takových bláznů jako jsem já je víc, tak chci KANGOO JUMPING dostat mezi lidičky! Tak doufám, že přijdete a rozšíříte naši řadu HOPSALEK.

Hana

Hippo Yoga

BIO

Jsem lektorkou a zároveň zakladatelkou Hippo Yogy. Mám dvě děti a hodně mi záleží na jejich správném vývoji. Právě z důvodu správného psychického i duševního vývoje našich dětí vznikla škola jógy s názvem Hippo Yogy a v ní projekty Jóga do škol, Jóga do sportu, on-line projekty DO KONDICE za 2 měsíce a Jógou proti skolióze. Mým cílem je naučit malé i velké jogínky znát své tělo, aby jim dlouho a správně sloužilo.